Держава хоче побудувати мультиспортивні комплекси в кожній області України до 2024 року

351 Читать новость на русском
Проєкт спорткомплексу в Тернополі / archicatproject.wixsite.com

До 2024 року в кожній області має бути побудований мультиспортивний комплекс. При цьому він не обов'язково повинен бути побудований в обласному центрі.

Заступник міністра молоді, культури та спорту Володимир Шумілін провів зустріч з журналістами та представив Стратегію розвитку спорту і фізичної активності України до 2032 року. За його словами, до 2024 року у кожній області має бути запущено 24 мультиспортивні центри, 24 активні парки та понад 100 стадіонів нового покоління, пише XSPORT.

До слова: Чи готова держава продати "Арену Львів" та віддати НСК "Олімпійський" у концесію

"Коли грошей немає, то краще взагалі нічого не будувати, ніж будувати що-небудь. Просто, коли ми будуємо що-небудь і як-небудь, то туди приходять люди та починають думають, що так і повинно бути. Існують спеціальні стандарти планування і проєктування. Якщо аналіз говорить, що цю спортивну споруду неможливо експлуатувати ефективно, то її краще взагалі не будувати, ніж будувати як-небудь.

Будуть стимули, держава буде вибудовувати їх систему. Одне з наших завдань – щоб на території країни закрутити систему змагань за основними, припустимо, 15 видами спорту. Для цього потрібні спортивні споруди в кожній області. Ми їм говоримо, що є такі ось умови, такі ось державні гранти. Але ми їх дамо тільки за умови, що споруда буде відповідати таким-то критеріям. Якщо на місцях адміністрація говорить, що хоче собі ще додатково – окей.

Все разу освоїти неможливо. Але перші п'ять років – пріоритетна частина, потрібно побудувати 24 комплекси. Не в обласному центрі, а в кожній області. Якщо місто не хоче, то, будь ласка – поруч передмістя є", – заявив Шумілов.

Варто побачити: "Інтер" та "Мілан" представили два проєкти нового стадіону: вражаючі фото сучасних арен

Варто зазначити, що поки в п'яти містах України розпочалося будівництво спортивних комплексів – Тернополі (кошторис – 481 мільйона гривень, кінець будівництва – у 2021 році), Рівному (310 мільйонів гривень, грудень 2020 року), Хмельницькому (227 мільйонів гривень, грудень 2020 року), Кам'янську (292 мільйони гривень, 2020 рік) та Житомирі (293 мільйони гривень). 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук