"Динамо" – "Білий Барс" 4:1 (1:1; 1:0; 2:0)

Шайби: 0:1 Таран (Лєсніков, Гребеник - більш.), 5:02. 1: 1 Ромащенко (Максименко, Матвієнко), 18:36. 1: 2 Скребель (Мартишко - більш.), 26:14. 1: 3 Максименко (Матвієнко, Олійник - більш.), 44:40. 1: 4 Матвієнко (Мартишко, Кобіков - більш.), 50:32

"Крижані Вовки" – "Дніпро" 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Декало (Коляда, Бондаренко - більш.), 02:25.1: 1 Фроленко (Мікульчик, Крючьонкін - більш.), 4:16. 1:2 Коляда (Бондаренко, Білоусов - більш.), 15:50. 1:3 Коваленко (Білоусов - більш.), 36:55. 1:4 Найдьонов (Брага, Мацейко), 44:26

Вже на 6-й хвилині ворота "динамівців" потряс Павло Таран, реалізувавши більшість – ця шайба так і залишилася єдиною для "Білого Барса". Ще в першому періоді Руслан Ромащенко зрівняв рахунок, а потім тричі харків'янам вдалося реалізувати чисельну перевагу: по шайбі у ворота Кирила Кучера відправили Валерій Скребель, Руслан Максименко і Філіп Матвієнко.

У матчі між "Дніпром" і "Крижаними Вовками" вже на початку зустрічі команди двічі змогли реалізувати видалення суперника. Спочатку херсонці точним кидком Іллі Декало відкрили рахунок, а потім Кирило Фроленко зрівняв рахунок на табло. На 16-й хвилині капітан "Дніпра" Микола Коляда вивів свою команду вперед.

У другому періоді знову вилучення зіграло з "Вовками" злий жарт, а "Дніпро" скориставшись помилкою господарів – Микита Коваленко збільшив розрив до двох шайб. У третьому періоді "Вовки" ще раз пропустили після кидка Олександра Найдьонова.

Свій наступний матч МХК "Динамо" зіграє 4 жовтня проти "Донбасу", а "Білий Барс" в той же день битиметься з "Крижаними Вовками". "Дніпро" зіграє 3 жовтня в гостях проти "Кременчука".