"Білий Барс" – "Дніпро" 1:5 (0:4; 0:1; 1:0)
Шайби: 0:1 Жвачкін (Афанасьєв, Коляда), 8:04. 0:2 Декало (Макарицький, Матусевич), 11:50. 0:3 Декало (Найдьонов, Золотухін), 13:17. 0:4 Мацейко (Пугачов – більш.), 19:32. 0:5 Коваленко (Коляда, Афанасьєв), 38:48. 1:5 Панченко, 43:52

В середині першого періоду "Білий Барс" ненадовго "посипався" – і тут же пропустив. Рахунок в матчі відкрив Андрій Жвачкін, а потім дублем вистрілив Ілля Декало. Після заміни голкіпера "барси" пожвавилися, проте під завісу двадцятихвилинки пропустили знову: чисельну перевагу реалізував Роман Мацейко.

Другий період пройшов в більш рівній боротьбі, але "Білому Барсу" ніяк не вдавалося пробити Олега Петрова. Зате зміг збільшити рахунок Микита Коваленко, проштовхнувши шайбу повз голкіпера.

Підсумковий рахунок був встановлений на старті третього періоду – Ярослав Панченко отримав шайбу між двох захисників і відправив ігровий снаряд у ворота Дениса Сурканова, який змінив Петрова.

Cвой наступний матч "Білий Барс" проведе 24 жовтня о 17:30 проти "Крижаних Вовків", а в той же день о 18:30 відбудеться центральний поєдинок туру – "Дніпро" на виїзді зіграє з "Кременчуком".