Фанати "Ворскли" прийшли на матч проти "Десни" у футболках з Гітлером: фото

2141 Читать новость на русском
Фанати "Ворскли" прийшли на матч проти "Десни" у футболках з Гітлером: фото

Фанати полтавської "Ворскли" відзначилися ганебним вчинком на матчі у Чернігові проти "Десни". Деяки вболівальники полтавської команди прийшли на гру у футболках з портретом Гітлера.

Читайте також: Десна – Ворскла: відео голів та моментів матчу

Під час трансляції матчу на телебаченні камера вихопила декілької полтавських уболівальників, які були у чорних футболках. На них був намальований Гітлер, а також напис – "Мой дедушка – австрийский художник". 

Фанати "Ворскли" у футболках з Гітлером (стоп-кадр з трансляції)

Варто нагадати, що 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки". Відповідно до закону, пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів та їх символіки "визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму та забороняється". Під пропагандою комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів розуміється й публічне використання продукції, що містить символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів". При цьому поняття символіки таких режимі в включає в себе не тільки гімн, гебр, прапори, гасла, але й зображення, а також різні пам'ятні знаки.

Читайте також: Дисциплінарний комітет суворо покарав "Динамо" та "Карпати" за поведінку фанатів

Відтак на полтавський клуб може очікувати покарання за діяльність їх фанатів.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук