У стартових складах обох команд на поле вийшли відразу 6 українців – Коломоєць та Очігава у "Левадії" і Єремєєв, Лобай, Маркович і Хомутов у "Калью". Господарів поля підвів український захисник Зураб Очігава, пише 24 канал.

Дивіться також: Переможний гол Чигринського впевнено веде АЕК у Лігу чемпіонів: відео

Вилучення та гол українців

Арбітр вилучив його з поля на 71-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь "Левадії". Для Очігави це друге вилучення, раніше він був вилучений 13 червня в матчі і з "Таммекою" (2:2).

Хомутов на 86-й хвилині відзначився голом, який дозволив "Калью" не програти – зустріч завершилася з рахунком 1:1.

• У турнірній таблиці чемпіонату Естонії лідирує "Флора". "Калью" йде на третьому місці, а "Левадія" на четвертому.
  • Очігава перейшов у "Левадію" з полтавської "Ворскли" в січні 2020 року. Футболіст з 2015 року належав київському "Динамо", але провів у команді всього 8 матчів.