Піттсбург – Ванкувер 8:6 (2:1, 0:3, 6:2)

Дивіться також: Хокеїст втратив 9 зубів в НХЛ після болісного удару шайбою: моторошне відео

У першому періоді господарям вдалося виграти з різницею в одну шайбу. Канадці ж відповіли трьома точними ударами в другому періоді та повели в матчі з рахунком 4:2.

Як виявилося, найсолодше в матчі хокеїсти залишили на останній період, в якому закинули аж 8 шайб.

Вирішальну шайбу в поєдинку за 0,2 секунди до кінця гри закинув росіянин Євгеній Малкін. На останніх секундах гри "Ванкувер" пішов ва-банк.

"Канакс", щоб відігратися випустили польового гравця замість голкіпера. "Пінгвіни" зуміли цим скористатися, провівши контратаку.

Малкін зумів випередити оборонців, але Міллер ключкою зачепив росіянина і той впав. Малкін закинув останню шайбу, перебуваючи на п'ятій точці.