У першому поєдинку неділі збірній Росії вдалось у серії післяматчевих пенальті вибити зі світової першості збірну Іспанії.

Дивіться також: Хорватія – Данія: відео голів та моментів матчу Чемпіонату світу

Саме з Росією у чвертьфіналі доведеться зіграти переможцеві поєдинку Хорватія – Данія.

Командам вдалось потішити вболівальників двома голами вже у перші 5 хвилин зустрічі.

Найшвидшим забитим м'ячем цьогорічного чемпіонату відзначився захисник данців Матіас Йоргенсен.

Після вкидання ауту, він скористався метушнею всередині штрафного майданчика хорватів і пробив з лівої.

Мяч закотився у ворота, відбившись спершу від руки голкіпера збірної Хорватії Субашича, а потім від ближньої стійки воріт. 0:1.

ЧС 2018 Хорватія Данія Йоргенсен
Йоргенсен забив найшвидший гол на ЧС-2018

Гол Йоргенсена був забитий на 56-й секунді зустрічі.

На гол-відповідь від хорватів довелось чекати недовго.

Вже на 4-й хвилині форвард збірної Хорватії Маріо Манджукіч зрівняв рахунок. 1:1.

ЧС 2018 Хорватія Данія Манджукіч
Манджукіч зрівняв рахунок на 4-й хвилині

Команди відзначились забитими м'ячами за перші 217 секунд поєдинку, що стало рекордом в історії чемпіонатів світу.

На 27-й хвилині був небезпечний момент біля воріт хорватів. Нападник данців Брейтвейт отримав м'яч у штрафному і небезпечно пробив по воротах, але воротар хорватів був на місці і відбив удар.

У першій половині зустрічі за статистичними показниками дещо переважала збірна Хорватії, зробивши більшу кількість передач та ударів у площину воріт.

Друга половина зустрічі видалась менш насиченою, ніж перші 5 хвилин поєдинку.

Схоже, команди рівною грою вже з початку другої 45-хвилинки готувались до екстратаймів.

Додаткові 15-хвилинки внесли у гру певної напруги. За 5 хвилин до кінця другого екстратайму Лука Модріч не зумів реалізувати пенальті і напружена гра перейшла у серію післяматчевих пенальті.

ЧС 2018 Хорватія Данія Модріч Шмейхель
Шмейхель відбив пенальті Модріча на 115-й хвилині

У футбольній лотереї нерви виявились міцнішими у збірної Ховартії. У серії післяматчевих пенальті вона перемогла з рахунком 3:2.

У чвертьфіналі ЧС-2018 збірна Хорватії зустрінеться зі збірною Росії.