Хто вигравав найбільше золотих медалей на останніх Олімпіадах: пізнавальна інфографіка

1 7721 Читать новость на русском
Хто здобував найбільше золота на Олімпіадах
Хто здобував найбільше золота на Олімпіадах / 24 Канал

У неділю в Ріо-де-Жанейро закінчились ХХХІ Літні Олімпійські Ігри. 6-і в історії України, вони стали найменш урожайними як за загальною кількістю нагород, так і за завойованим "золотом".

Журналісти сайту "24" пропонують вам згадати, як наша команда виступала на попередніх головних змаганнях сучасності.

Дебютувала Україна на Літніх Олімпіадах у 1996 році в американському місті Атланта. Ці ігри виявились одними з найуспішніших для наших спортсменів – 9 золотих нагород та 9-е підсумкове місце. Перемогли очікувано господарі – США. Що цікаво, у 1996 році в активі Великобританії було лише 1 "золото".

Олімпіада-2000 для нашої команди склалась не найкращим чином – лише три золоті нагороди та 21-е підсумкове місце. Перші два місця залишили за собою США та Росія, а от Китай замінив у трійці лідерів Німеччину.

Наступні ігри – у Афінах (2004 рік) вдались нашій команді куди краще – 8 золотих нагород та 13-е підсумкове місце. А у трійці відбулась чергова рокіровка – Китай відтіснив Росію з першого місця.

2008 рік. Пекін. Незважаючи на те, що наша збірна завоювала на одну золоту нагороду менше, аніж в Афінах, в загальній таблиці Україна піднялась на 11-е місце. А перемогли на Іграх господарі, перервавши гегемонію США.

Переодстанні Літні Олімпійські ігри пройшли у 2012 році в Лондоні. Наша збірна із шістьма золотими медалями фінішувала на 14 місці. Лідерство собі повернули США, а Росія вперше поступилась місцем у трійці – господарі здобули на 7 золотих нагород більше.

Остання Олімпіада – в бразильському Ріо-де-Жанейро – стала найневдалішою для нашої команди. Лише два "золота" не дозволили Україні піднятись навіть у третій десяток – підсумкова 31-а позиція. Перемогли знову США, а от друге місце несподівано завоювала Великобританія (нагадаємо, у 1996 році вони завоювали всього 1 золоту медаль).

Спробуйте також тест від сайту "24": Результати України на Олімпіаді-2016 в Ріо: перевірте, чи ви уважно стежили за нашою командою

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук