Норвегія – Швеція 1:9 (0:3, 0:5, 1:1)

Збірна Швеції здобула другу перемогу на чемпіонаті світу з хокею у Словаччині. Шведи розтрощили аутсайдера групи B Норвегію. Доля матчу була вирішена в перших двох періодах, коли шведи закинули 8 шайб.

Останній період був формальністю й завершився нічиєю 1:1. Наразі Швеція посідає 4-е місце, яке дозволить зіграти у плей-офф.

Словаччина – Канада 5:6 (2:2, 2:3, 1:1)

Господарі змагань словаки видали драматичний матч з Канадою. У першому періоді команди закинули по дві шайби. Другий період виграла Канада й перед третім періодом перемагала 5:4. Однак Словаччині вдалося зрівняти рахунок і на команди вже чекав овертайм.

Дивіться також: Канада закинула вісім шайб Великій Британії, Швейцарія перемогла Латвію на ЧС з хокею: відео

Однак на останніх секундах канадці таки вирвали перемогу. Це друга звитяга "кленових листків", вони посідають третю сходинку в групі A. Словаччина після того, як сенсаційно перемогла США, програла вже дві гри й посідає 5-е місце.