"Карпати" пояснили, чому транслюватимуть свої матчі на каналі "2+2"

Матчі "Карпат" показуватиме "2+2"
Матчі "Карпат" показуватиме "2+2" / ФК "Карпати"

Львівські "Карпати" перед початком нового футбольного сезону спричинили до скандалу. Причина – команда спочатку проголосувала за єдиний телепул, але згодом відкликала свій голос.

Дізнайтеся більше про те, як у чемпіонаті України з футболу набрав обертів новий скандал через телепул

Матчі "Карпат" у чемпіонаті мав транслювати канал "Футбол 1/2". І перша домашня гра львів'ян проти "Динамо" у середу, 31 липня, була в програмі саме цього каналу. Та за день до матчу стало відомо, що цю гру буде транслювати канал "2+2". Причину такого рішення пояснив виконавчий директор "зелено-білих" Ростислав Ящишин.

"Наш клуб неодноразово висловлював позицію щодо єдиного телевізійного пулу та щодо комерційної пропозиції від каналів-трансляторів. Ми все ж виступали за єдність, тому на зборах Ліги віддали свій голос "за" створення телепулу, однак, на виході отримали суму удвічі меншу, аніж було озвучено раніше. Причина дуже проста – чотири клуби не вступили до пулу, тож канал-транслятор зменшив свою пропозицію на 50%. Відповідно, ті клуби, які залишилися у пулі, замість можливості поповнити свій бюджет, отримали недоїдки. Оскільки фінансової вигоди від контракту з УПЛ не спостерігалося, наш клуб був змушений пристати на альтернативну пропозицію, при тому цікавішу, з комерційної точки зору. Ми побачили, що керівництво "2+2" максимально зацікавлене до співпраці з "Карпатами", готове до діалогу та компромісу", – йдеться в заяві Ростислава Ящищина.

При цьому у "Карпатах" запропонували УПЛ ще на сезон залишити клубам право самим продавати телеправа (хоча перед цим команди на зборах проголосували за передачу прав УПЛ).

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук