Команди доволі рівно провели першу половину зустрічі. Тож навіть на велику перерву пішли за нічийного результату 41:41.

Та вже у другій половині зустрічі гравці іспанського клубу значно додали у грі. Піти у швидкий відрив не вдалося, але "Київ-Баскет" вже був у ролі того, хто наздоганяє. Виконати її в повній мірі не вдалося. Але на початку четвертої чверті різниця у рахунку становила лише два очки.

Та саме у четвертій чверті "Бургос" таки зумів відірватися від опонента, збільшивши свою перевагу до 14 очок. Однак після цього пройшли два дальні кидки від Петрова та Шеферда. Тож у гравці "Київ-Баскет" зажевріла надія як не на перемогу, то хоча б на нічийний результат. І до того, щоб зрівняти рахунок, українська команда була близька за мить до фінальної сирени. Однак кидок Хілла виявився невдалим.

Київ-Баскет (Україна) – Бургос (Іспанія) – 83:86 (23:21, 18:20, 15:20, 27:25)

Тож "Київ-Баскет" програє у першому матчі другого кола кваліфікації Ліги чемпіонів. Тепер на команду очікує матч в Іспанії. Гра відбудеться 29 вересня.