Клуби УПЛ зібралися через телепул та формат турніру на наступний сезон: про що домовилися

Клуби УПЛ зібралися через телепул та формат турніру на наступний сезон: про що домовилися

Відбулося засідання робочої наради УПЛ. Основною темою зборів було подальше обговорення та вирішення ситуації, яка склалася з централізацією телевізійних прав в УПЛ

Як йдеться на сайті УПЛ, на засіданні робочої наради були присутні президент УПЛ Томас Грімм, дирекція Ліги, представники клубів та трансляторів. Головне питання порядку денного стосувалося ситуації з медіа-правами клубів. 

"Прогнозовано питання викликало жваве обговорення. Після озвучених зауважень та побажань, як від представників клубів, так і від трансляторів, всі учасники дійшли згоди, що єдиний пул потрібний, але при цьому необхідно шукати шляхи розв'язання питання з медіа-правами клубів УПЛ. У підсумку було ухвалено рішення створити робочий орган, який виробить варіанти виходу із ситуації, що склалася. За місяць відбудеться чергове засідання робочої наради уже з напрацьованим планом дій", – заявили в УПЛ.

Читайте також: Вольові перемоги "Шахтаря" та "Карпат", "Динамо" програє "Десні": головні підсумки 7-го туру УПЛ

Друге питання порядку денного стосувалося проєкт формату проведення Favbet Ліги сезону 2020/21. Нагадаємо, в цьому сезоні будуть виступати 14 команд, а не 12, як зараз. Клубам було запропоновано три варіанти. Після обговорення, клуби зупинилися на двох форматах. При цьому в УПЛ не назвали їх. При цьому після погодження одного варіанту, він буде переданий на затвердження Виконкому УАФ.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук