Першим учасником півфіналу став "Минай". Команда на власному полі обіграла тогорічного фіналіста "Інгулець" в серії пенальті. При цьому воротар "Минаю" Андрій Попович відбив три пенальті (ще один раз гравець "Інгульця" пробив повз рамку воріт) та сам реалізував удар з позначки.

Минай – Інгулець 1:1 (по пенальті 6:5)

Голи: Глагола, 30 – Мішуренко, 54

Це варто побачити Як гравці "Минаю" радіють виходу в півфінал Кубка України: шалене відео з роздягальні команди

Другим півфіналістом став "Маріуполь". Команда в Сумах здолала представника Другої ліги "Альянс" з Липової Долини. Хоча перший тайм між командами закінчився внічию 2:2.

Альянс – Маріуполь 2:4

Голи: Осадчий, 24, Ярошенко, 45+1 – Кулаков, 30, Яворський, 36, Загинайлов, 47 (авт.), Муравський, 66.

Натомість два екстратайми довелося грати в Києві "Динамо" та "Олександрії". При цьому кияни ще на початку другого тайму залишилися в меншості після вилучення Кадірі. Однак "Динамо" не лише не пропустило, але й забило. Але гол Русина не зарахували.

Та все ж "Динамо" перемогло – в екстратайм єдиний гол у матчі забив Циганков.

Динамо – Олександрія 1:0

Гол: Циганков, 106
Вилучення: Кадірі, 55 (Динамо)

Варто відзначити, що матч "Динамо" – "Олександрія" став останнім, який провели з глядачами в Україні в березні 2020 року. На наступні три тижні в країні оголосили карантин, відтак матчі відбуватимуться без глядачів.

Ще одна гра – "Десна" – "Ворскла" відбудеться в четвер, 12 березня.

До слова Два найближчі тури УПЛ офіційно відбудуться без глядачів – серед них матч "Динамо" та "Шахтаря"

Десна – Ворскла 0:1

Гол: Васін, 64 (пен)

Останньою командою, яка здобула путівку до півфіналу, стала полтавська "Ворскла". У Чернігові підопічні Юрія Максимова здобули мінімальну звитягу.

Жеребкування 1/2 фіналу Кубку України відбудеться 13 березня.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.