Азербайджан – Хорватія 1:1

Голи: Халілзад, 72 – Модріч, 11 (пен.)

Рахунок відкрили хорвати: на 11-й хвилині пенальті реалізував Лука Модріч. У другому таймі господарі зрівняли рахунок, відзначився Тамкін Халілзад.

Польща – Австрія 0:0

Поляки провели дуже слабкий матч – Австрія володіла переважною ігровою ініціативою, маючи всі шанси відвезти додому три очки. Для обох збірних дана нічия стала першою в цій кваліфікації.

Польща зберігає лідерство в групі, набравши 13 очок в шести проведених матчах. Австрія має в активі на три пункти менше – вона йде слідом за командою Єжи Бженчека.

Росія – Казахстан 1:0

Гол: Фернандеш, 89

Команда Станіслава Черчесова з величезними труднощами відсвяткувала перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 89-й хвилині забив захисник Маріо Фернандес.

Сан-Марино – Кіпр 0:4

Голи: Кусулос, 2, 73, Папуліс, 39, Артиматас, 75

Словенія – Ізраїль 3:2

Голи: Вербич, 43, 90, Безяк, 66 – Натхо, 50, Захаві, 63

Словенці не без зусиль здолали Ізраїль, а дубль оформив хавбек "Динамо" Беньямін Вербич.

Угорщина – Словаччина 1:2

Голи: Собослай, 50 – Мак, 40, Боженик, 56

Угорщина вдома приймала Словаччину. Господарі поля поступилися з рахунком 1:2.

Таким чином, Словаччина зрівнялася за очками з Угорщиною – обидві збірні мають по 9 пунктів на своєму рахунку. При цьому, словаки розташовуються вище за додатковими показниками.

Шотландія – Бельгія 0:4

Голи: Лукаку, 9, Вермален, 24, Алдервейпелд, 32, де Брюйне, 82