Динамо зуміло вирвати неймовірну нічию у матчі проти Лаціо в Римі

3587 Читать новость на русском
"Динамо" зуміло вирвати важливу нічию у "Лаціо"
"Динамо" зуміло вирвати важливу нічию у "Лаціо" / Getty Images

Київське "Динамо" в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді зустрічалося з "Лаціо" увечері 8 березня. Гра відбувалася на "Стадіо Олімпіко" у Римі. Упродовж поєдинку кожна із команд забила по два голи, відтак у підсумку бойова нічия – 2:2.

Хоча і перший тайм завершився "сухими" 0:0, але упродовж нього значною ініціативою володіли господарі поля. Зокрема, римляни зуміли створити щонайменше 3-4 хороших моменти – особливо небезпечними були випади за участю Андерсона та Басти, але їм забракло точності. Кияни здебільшого діяли від оборони та лише під кінець почали відповідати своїми атаками.

Динамо, Лаціо, Рим, Італія, Ліга Європи, футбол, спорт
У першому таймі на полі була одна команда – "Лаціо"

У другій 45-хвилинці українська команда суттєво додала та через кілька хвилин після свистка зуміла приголомшити весь Рим, поготів вона зробила це вельми вишукано. На 52 хвилині у неперевершеному стилі (п’ятою) відзначилася молода надія всього українського футболу — Віктор Циганков, а асистувала йому ще одна молода зірка – Артем Бєсєдін.

Динамо, Лаціо, Рим, Італія, Ліга Європи, футбол, спорт, Циганков
Циганков вивів "Динамо" вперед на початку другого тайму у Римі – 1:0

Щоправда, раділо "Динамо" зовсім недовго, оскільки вже за 2 хвилини надзабивна сила "орлів" Чіро Іммобіле відновив паритет після надтонкого пасу у розріз від Андерсона. А на 62 хвилині "Лаціо" взагалі вийшло вперед — Мілінковіч-Савіч побачив Андерсона, а той вже фактично віч-на-віч виходив із Бойком і у підсумку не схибив.

Динамо, Лаціо, Рим, Італія, Ліга Європи, футбол, спорт, Андерсон
Андерсон фактично розстрілював кіпера киян Бойка – 2:1

Проте "біло-сині" все ж не знітилися та зуміли вирвати таку потрібну для них нічию, знову забивши неабияк розкішно — на 79 хвилині після пасу все того ж Циганкова Мораєсу вдався ефектний удар з-за меж карного, після якого м’яч влучив у правий від нього кут. Отже, 2:2.

Динамо, Лаціо, Рим, Італія, Ліга Європи, футбол, спорт, Мораєс
Мораєс блискучим ударом зрівняв рахунок – 2:2

Проте вже наприкінці доданого часу "Лаціо" все ж міг вирвати перемогу, але Іммобіле, перекидаючи воротаря, "перехитрив" і сам ствір воріт, влучивши у дальню стійку. Крім того, вже після фінального свистка за бурхливі розмови з арбітром таку непотрібну червону картку отримав Денис Гармаш.

Зауважимо, що нічия 2:2 залишає непогані шанси на прохід до 1/4 для обох команд, але завдяки голам на виїзді перспективи для "Динамо" видаються більш райдужними. Відтак, все вирішиться за тиждень у Києві, 15 березня, початок гри — о 20:00.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч

"Лаціо" – "Динамо" – 2:2 ВІДЕО

Голи: Іммобіле, 54, Андерсон, 62 – Циганков, 52, Мораєс, 67

Склади команд:

"Лаціо": Стракоша – Раду, Де Врей, Воллас (Нані, 85) – Баста (Патрік, 74), Мілінковіч-Савіч, Лукас, Мурджа (Пароло, 74), Лукаку – Феліпе Андерсон, Іммобіле

"Динамо": Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч – Буяльський, Гармаш — Морозюк, Шапаренко (Мораєс, 67), Циганков – Бєсєдін

Попередження: Мурджа, Мілінковіч-Савіч, Лукаку — Піваріч, Кадар, Гармаш, Бойко

Вилучення: Гармаш, після фінального свистка

Нагадаємо, гра у Римі між "Лаціо" та "Динамо" розпочалася із хвилини мовчання через передчасну смерть гравця "Фіорентини" та збірної Італії Давіде Асторі.