Жерсон Родрігес відзначився голом у другому матчі поспіль. Про це повідомляє 24 канал.

Варте уваги Легіонер "Динамо" закрутив роман з українською тенісисткою, яку пов'язували із Зінченком: фото

Родрігес знову реалізував пенальті

У матчі 29-го туру чемпіонату Туреччини проти "Трабзонспора" Жерсон вийшов у стартовому складі своєї команди.

На 63-й хвилині футболіст зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. Матч завершився нічиєю 1:1.

Відео голу Родрігеса

Перше вилучення

На 83-й хвилині зустрічі з "Трабзонспором" Родрігес отримав другу жовту за фол в центрі поля і був вилучений.

Для Родрігеса це перше вилучення у чемпіонаті Туреччини.

У минулому турі Жерсон теж забив гол з 11-метрової позначки. Гравець відзначився у воротах "Істанбула".

У цьому сезоні 25-річний представник Люксембургу забив 5 голів у 10 матчах чемпіонату Туреччини.