Зухвалі гості виграли перший тайм, а згодом по перерві зуміли зрівняти рахунок, уже поступаючись.

Втім, ударне атакувальне тріо "Ліверпуля" Саллах – Мане – Фірміно свою справу зробило навідмінно. Єгиптянин оформив дубль, він є одним із лідерів бомбардирської гонки та уже має шістнадцять голів в активі.

Команда "Ліверпуля" продовжує лідирувати в чемпіонаті, набравши 60 очок. З результатом 4:3 "Ліверпуль" на сім очок відірвався від "Манчестер Сіті", який свій матч 23 туру проведе в неділю, 20 січня.

До слова, 12 січня лідеру англійської прем'єр-ліги "Ліверпулю" вистачило єдиного голу, аби взяти три очки на полі "Брайтона". Перемогу "Ліверпулю" приніс гол з пенальті.