Манчестер Юнайтед – Саутгемптон 3:2
Голи:
Перейра, 53, Лукаку, 59, 89 – Валері, 26, Уорд-Проуз, 75

Незабитий пенальті: Погба, 90+5 (МЮ)

"Манчестер Юнайтед" уже 12 матчів на внутрішній арені не знає поразок. Цього разу підопічні Уле Гуннара Сульшера перемогли "Саутгемптон", який бореться за виживання.

Першим рахунок в грі відкрили якраз "святі". На 26 хвилині відзначився Валері. У першому таймі "червоними дияволам" відігратися не вдалося, відтак все найцікавіше команди залишили на другий тайм.

По перерві на 53 хвилині відновив паритет Перейра. А вже за шість хвилин МЮ вивів уперед Лукаку. Однак "Саутгемптон" знайшов у собі сили відігратися завдяки голу Уорд-Проуза.

Здавалося, що господарі втратять важливі очки в боротьбі за топ-4. Однак Ромелу Лукаку на 89 хвилині здобув для своєї команди чергову перемогу. Окрім того господарі могли забити четвертий гол, однак Поль Погба не зумів реалізувати пенальті. Отож 3:2 на користь МЮ.