Матч "Динамо" – "Ворскла", який повинен пройти без глядачів, зможуть відвідати діти – деталі

Матч "Динамо" – "Ворскла" проде з глядачами / dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" проінформувало УПЛ і УАФ про те, що поєдинок 19-го туру чемпіонату України "Динамо" – "Ворскла" пройде з глядачами.

"Динамо" приведе на гру з полтавчанами дітей до 14 років із футбольних шкіл Києва в супроводі батьків. Ця норма передбачена в статті 26 регламенту УАФ з інфраструктури.

Читайте також: "Динамо" проведе матч на іншому стадіоні, щоб відбути покарання за расизм на грі з "Шахтарем"

Стаття 26: Діти у віці до 14 років (за належного супроводу, що узгоджується з Комітетом УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань) зі шкіл і / або футбольних академій, запрошені на матч безкоштовно.

Дата та час зустрічі не змінилися – 22 лютого, 17:00. На матчі вперше в УПЛ працюватиме система VAR.

Чи зможуть з дітьми пройти на стадіон їхні батьки?

У нормі регламенту УАФ мова йде про "належний супровод" дітей зі шкіл і футбольних академій, і всі питання відвідування повинні бути узгоджені з Комітетом УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.

Сенс цього пункту в тому, щоб дати можливість відвідати матч дітям, а не дати "лазівку" їх батькам. За задумом, діти до 14-ти років можуть відвідати матч в супроводі керівника групи (від школи або академії), можливо, декількох керівників групи, якщо вона чисельна. Будь-які нюанси, подробиці, склад і кількість груп узгоджуються з Комітетом УАФ з питань стадіонів. Так що, швидше за все, наявність (великої кількості) батьків (дорослих уболівальників команди) на таких матчах виключено.

До теми: Скільки насправді заробляють футболісти київського "Динамо": клуб опублікував декларації

Матч "Динамо" – "Ворскла" може стати першим в Україні, в якому буде застосована подібна норма, і гру відвідають тільки вболівальники до 14 років.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук