Олімпік – Ворскла 1:1

Голи: Баланюк, 21 – Кулач, 42
Нереалізований пенальті: Шехич, 22 (Ворскла)

Дивіться також "Динамо" не змогло перемогти "Десну": грубі помилки захисників та рішення VAR – відео

Першими рахунок у матчі відкрили "олімпійці". На 21-й хвилині Тейшейра перехопив м'яч в центрі поля, розігнав атаку, сам її завершував і пробив у голкіпера, а ось на добиванні першим був Баланюк – 1:0.

Відео голу Баланюка

Через хвилину "Ворскла" пішла у швидку контратаку і заробила пенальті. Артем Кичак грубо помилився у власній штрафній, втратив м'яч і збив Луїзао – йому жовта картка, ще й пенальті.

Кичак взяв пенальті від Шехича. Гравець "Ворскли" пробив у правий від себе кут і голкіпер господарів поля відбив м'яч на кутовий. Згодом Юрій Максимов замінив Шехича на Владислава Кулача. І не прогадав.

Нереалізований пенальті Шехича: дивіться відео

На 42-й хвилині Кулач зрівняв рахунок у зустрічі. Гравець "Ворскли" Кане вдало зіграв на лівому фланзі і зробив передачу в район лінії воротарського майданчика. Захисник "Олімпіка" м'яч відбив перед собою, чим відразу скористався Кулач – 1:1.