Підгрушна стала єдиною біатлоністкою збірної України, яка кваліфікувалася у мас-старт чемпіонату світу.

Мас-старт формується за трьома квотами: призери чемпіонату світу, топ-15 загального заліку кубка світу і найкращі за результатами в особистих гонках на чемпіонаті світу, хто не потрапив в перші дві квоти.

Підгрушна потрапила у мас-старт по третій квоті.

Українкам Віті Семеренко та Юлії Джимі не вистачило 3 очка для потрапляння на гонку за цією квотою. Вони перебувають у списку запасних.

Олена Підгрушна ніколи не вигравала мас-старт. Тільки одного разу українка фінішувала у топ-10.

Жіночий мас-старт відбудеться у неділю, 23 лютого. Початок о 13:30. О 16 годині стартує чоловічий мас-старт.