Платіні пропонує насолодитися святом футболу в Україні та Польщі

Мішель Платіні / uainfo.censor.net.ua

Президент УЄФА Мішель Платіні буде разом з усіма розділяти незабутні моменти в Польщі та Україні.

"Перша фінальна стадія чемпіонату Європи з футболу, яка пройде в Східній Європі — це віха в історії турнірів УЄФА. Тепер чудовій роботі організаторів має відповідати самовідданість футболістів, філософія тренерів, майстерність арбітрів і, перш за все, азарт уболівальників, чия участь життєво важливо для цієї прекрасної гри. Я бажаю всім вам цікавого ЄВРО-2012, і хочу разом з вами розділити незабутні моменти в Польщі і Україні", — розмірковує він на сторінках чергового випуску офіційного видання UEFA.direct, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Мішель Платіні зазначає, що завдання з підготовки до турніру "була з честю виконана, незважаючи на труднощі, які виникали на шляху".

"Стадіони побудовані або відремонтовані, аеропорти, транспортні системи і готелі поліпшені і модернізовані, вся необхідна робота пророблена. Загалом, обидві країни готові провести найбільший футбольний турнір нашого континенту в умовах, гідних події такої величини", — сказав він.

"Це саме по собі вже надихає. Не можна забувати про те, скільки для цього треба було роботи, сил, обговорень, терпіння і старанності. Але зараз не час і не місце аналізувати. Зараз треба зосереджуватись на тому, як ми побачимо в грі кращі збірні Європи, як нас хвилюватимуть подвиги футболістів, як нас захоплюватимуть емоції вболівальників. Іншими словами, зараз треба на цілий місяць з головою зануритися в міжнародне свято футболу", — підсумував президент УЄФА.

Нагадаємо Чемпіонат Європи з футболу розпочинається 8 червня.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук