Польська команда хотіла стати фарм-клубом київського "Динамо"

Польський "Рух" переживає не найкращі часи
Польський "Рух" переживає не найкращі часи / Kurier Poranny

Польський клуб "Рух" з міста Хожув звернувся до київського "Динамо" щодо можливості співпраці. Польська команда могла стати фарм-клубом киян.

"Рух" зараз переживає не найкращі часи – команда займає передостаннє місце у другому дивізіоні. І може вилетіти у третій дивізіон. Тож у керівництва клубу виникла ідея підсилитися гравцями з України. І запропонувати співпрацю київському "Динамо" у цьому питанні. Однак домовитися не вдалося.

"Ми говорили з київським "Динамо". Ми хотіли, щоб український клуб приєднався до нас як співінвестор, тоді він був би одним з акціонерів, а "Рух" став би фарм-клубом для "Динамо". Представники київського клубу, однак, заявили, що наша команда повинна бути хоча б у першому дивізіоні", – розповів голова наглядової ради Здзіслав Бик у коментарі Sportowe Fakty.

Читайте також: Журналіст розкрив неочікувану деталь контракту новачка "Динамо"

Щодо того, звідки виникла така ідея, то Здзіслав Бик має компанію, яка виробляє ланцюги для видобутку корисних копалин. Він співпрацює з багатьма українськими компаніями. Тож вийти на власників "Динамо" у нього не виникло проблем.

Зважаючи, що "Рух" може вилетіти до третього дивізіону, поки про співпрацю між клубами мова не йде.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук