Команда Лукаку в 5 турі Ліги чемпіонів на виїзді грала зі "Славією" з Праги. У першому таймі команди обмінялися голами, а Лукаку зробив першу в грі результативну передачу на Мартінеса.

По перерві Ромелу своїм голом вивів "Інтер" вперед. А на 88 хвилині тандем Лукаку й Мартінес встановили підсумковий результат гри 3:1.

Лукаку з флангу вирізав на Мартінеса, який з меж штрафного пробив точно в один дотик.

Відео передачі Лукаку

Завдяки двом результативним передачам та голу Лукаку претендує на звання найкращого гравця 5 туру Ліги чемпіонів.

Його конкурентами є Роберт Левандовський з "Баварії", Ліонель Мессі з "Барселони" та Кейлор Навас з ПСЖ. Проголосувати за свого фаворита можна на сайті УЄФА.

Результати 5 туру Ліги чемпіонів – дивіться тут.