Росія може розмістити склади зі зброєю та військовою технікою в Білорусі

850 Читать новость на русском
Російська військова техніка у Білорусі
Російська військова техніка у Білорусі / tyt.by

Згідно з договором між Росією та Білоруссю найближчим часом на території північної сусідки України можуть з'явитися російські військові склади. Щоправда, станеться це, якщо буде військова загроза Кремлю або період воєнного часу.

Про це йдеться у матеріалі видання "Білоруські новини".

Читайте також: Муженко розповів, як Україна готувалася відповідати на загрози з боку РФ під час "Заходу-2017"

Такий висновок журналісти зробили відповідно до угоди між урядами Білорусі та Росії щодо спільного технічного забезпечення регіонального угруповання військ обох держав, яка вступила в силу 14 листопада.

Зазначається, що цей документ регулює питання взаємодії збройних сил двох країн під час організації спільного технічного забезпечення регіонального угруповання військ.

Як випливає з угоди, технічне забезпечення регіонального угруповання військ здійснюється силами та засобами двох держав "в інтересах своїх національних частин регіонального угруповання військ, а за необхідності – в інтересах усіх військ, які входять до складу угруповання". В угоді також йдеться про те, що дозабезпечення озброєнням і військовою технікою, іншими матеріальними засобами білоруської частини регіонального угруповання військ організовується Міністерством оборони Російської Федерації в узгоджених обсягах за рахунок наявних запасів збройних сил РФ у період наростання військової загрози Союзної держави і у воєнний час,
– підкреслюють представники білоруських ЗМІ.

Крім того наголошується, що у період безпосередньої загрози агресії запаси озброєння, військової техніки та інших матеріальних засобів, що є призначеними для російської частини регіонального угруповання військ, можуть переміщатися на стаціонарну матеріально-технічну базу збройних сил Білорусі.

Читайте також: Росія готується до "гарячої" наступальної війни, – міністр оборони Польщі

"Наскільки можна зрозуміти з контексту, дозабезпечення білоруської частини регіонального угруповання військ озброєнням, військовою технікою та іншими матеріальної засобами за рахунок запасів Міноборони Росії буде проводитися під час доведення чисельності збройних сил Білорусі до штатів воєнного часу в період наростання військової загрози та початку війни", – додається у матеріалі.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук