Росію можуть не допустити на Олімпіаду-2020 та чемпіонат світу 2022 у Катарі

Росію можуть не допустити на Олімпіаду-2020 та чемпіонат світу 2022 у Катарі

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) розгляне питання про невідповідність РУСАДА (Російське антидопінгове агентство) кодексу WADA. Все це може закінчитися тим, що Росію знову не допустять до участі в Олімпіаді та навіть до чемпіонату світу 2022 з футболу в Катарі.

WADA ініціювало розгляд питання невідповідності РУСАДА за прискореною процедурою відповідно до Міжнародного стандарту про відповідність. Підставами для такого рішення є невідповідність між базою LIMS, наявної в розпорядженні WADA, і даними московської лабораторії, отриманими в січні 2019 року.

Нагадаємо, британське видання The Telegraph посилаючись на свої джерела, зазначає, що Москва маніпулювала даними протягом останніх 18 місяців. Всесвітнє антидопінгове агентство також вважає, що таким чином Росія намагалася приховати системне вживання допінгу російськими спортсменами.

До слова: Проти 43 російських спортсменів відкрили справу через допінг, підозрюють 298 осіб

Російській стороні запропоновано в тритижневий термін підготувати та надати в WADA пояснення цих невідповідностей. Росію можуть не допустити до участі в Олімпіаді-2020, якщо порушення підтвердяться.

Також BBC повідомляє, що Росію можуть не допустити до чемпіонату світу з футбол 2022 року в Катарі.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук