Руні забив казковий гол у чемпіонаті США: відео

Вейн Руні
Вейн Руні / MLS

Англійський футболіст Вейн Руні допоміг своїй американській команді "Ді Сі Юнайтед" перемогти в матчі МЛС "Орландо Сіті".

На шостій хвилині 33-річний Руні асистував Стіву Бірнбому, який відкрив рахунок. За 15 хвилин до кінця першого тайму Вейн відзначився сам.

Дивіться також: Ракіцький забив бомбезний перший гол за "Зеніт": відео

Суддя призначив штрафний біля кутового прапора й англієць підійшов до м'яча. Суперники чекали навісу, але Руні пробив прямо у ворота.

"Ді Сі Юнайтед" переміг з рахунком 2:1. Команда Руні очолює турнірну таблицю Східної конференції.

Руні переїхав виступати в США у 2018 році. До цього гравець виступав за "Евертон", а також "Манчестер Юнайтед". З останніми Руні 5 разів вигравав чемпіонат Англії, 4 рази Кубок Футбольної ліги, Лігу чемпіонів, Лігу Європи, шість разів Суперкубок Англії, Кубок Англії та Клубний чемпіонат світу.