Шахтар – Манчестер Сіті 0:3
Голи: Марез, 24, Гюндоган, 38, Жезус, 76

Початок першого тайму команди провели у розвідці, після чого в "містян" почали виникати момент. Відкрив же рахунок у грі на 24 хвилині Марез.

Гюндоган вирішив пробити з-за меж штрафного. Удар німця Андрій Пятов відбити не зміг, але його виручила стійка. М'яч відлетів до Мареза й Ріяд переправив його у порожні ворота. Слід зазначити, що оборонці "Шахтаря" загубили алжирця.

На 38 хвилині донеччани пропустили вдруге. Все той же Марез тонким пасом знайшов у штрафному Гюндогана. Німець не довго думав і потужним ударом переграв Пятова – 2:0.

Шахтар – Манчестер Сіті відеоогляд першого тайму

Після перерви "Манчестер Сіті" збавив оберти, але все одно зумів ще раз засмутити Пятова. На 76 хвилині Жезус, який вже звик забивати "Шахтарю", поховав надії українського клубу. "Містяни" вибігли в контратаку, Де Брюйне вивів Габріеля віч-на-віч і той переграв Пятова – 3:0.