Жан-Клер Тодібо не допоміг уникнути своїй команді розгромної поразки з рахунком 4:0. Молодий француз запам'ятався хамською поведінкою щодо суперника, пише 24 канал.

Дивіться також Божевільна невдача: футболіст Бундесліги зганьбився і не реалізував вбивчий момент – відео

На 23-й хвилині 20-річний захисник вступив у перепалку з Ерлінгом Голандом. Гравець "Шальке" сказав норвежцю: "Іди ###### свою бабусю".

Форвард "Боруссії" з відповіддю не забарився. Забивний Ерлінг на 29-й хвилині відкрив рахунок у матчі, забивши свій 10 гол у рамках Бундесліги.

Через сім хвилин Тодібо спіткала карма. Він невдало приземлився після єдиноборства з Ашрафом Хакімі, після чого почав кульгати і був замінений у перерві матчу.

Жан-Клер грає за "Шальке" на правах оренди. 20-річний француз належить іспанській "Барселоні".

"Боруссія" завдяки легкій перемозі закріпилася на другій сходинці у турнірній таблиці. Натомість "Шальке" зменшив шанси поборотися за місце в Лізі чемпіонів.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.