Словаки розіграли штрафний, Гамшик скинув під удар Руснаку. Останній завдав не надто потужний удар, але м'яч пройшов низом і влетів у ворота збірної України.

А на 26-ій хвилині рахунок став 2:0 на користь збірної Словаччини. Цього разу помилився Бойко, який не впорався з ударом Куцки.

Другий тайм розпочався з голу збірної України. Забив його Коноплянка з пасу Караваєва.

Та після цього словаки знову збільшили перевагу до двох голів. Спочатку Мак влучив у штангу, а після цього Зреляк п'ятою переправив м'яч у ворота збірної України.

Згодом рахунок розгромним зробив Мак. Йому дали прийняти, обробити та пробити по воротах збірної України з-за меж штрафного майданчика.