Продажні українські арбітри отримали суворе покарання за договірні матчі

Скандал з договірними матчами в Україні
Скандал з договірними матчами в Україні

Українські арбітри отримали суворе покарання за участь у матчах з фіксованим результатом. Рефері з України отримали дискваліфікації на декілька років.

1 серпня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ, на якому було ухвалено рішення у справі за заявою Комітету з етики і чесної гри УАФ стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри деякими суб’єктами футболу.

Читайте також: Поліція взялася за розслідування договірних матчів в українському футболі

Як інформує сайт УАФ, за результатами розгляду справи арбітрам Арановському Віктору Анатолійовичу, Молотокасу В’ячеславу Юрійовичу та спостерігачу арбітражу Буренку Юрію Васильовичу заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, упродовж п'яти років.

Арбітру Вишневському Юрію Івановичу та футболісту Райчєву Олександру Івановичу – упродовж двох років; арбітрам Денисюку Дмитру Вікторовичу, Сміляку Дмитру Миколайовичу – упродовж одного року.

Додатково до всіх зазначених осіб застосована умовна санкція у вигляді заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, терміном на два роки.

Що таке договірні матчі?Спортивні змагання, результати яких відомі заздалегідь у підсумку змови суперників між собою і, можливо, з третьою стороною (букмекерами, суддею і т.д.). Договірні матчі є серйозним порушенням правил спортивних змагань, їх організація може бути злочином. Водночас, довести факт змови зазвичай вкрай важко.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук