Спорт IQ. Карате

511 Читать новость на русском

Карате – це дисципліна. І починати треба із відвідування занять. Нам звісно не під силу навчити вас приймам карате. Та й відповісти на питання що це – "вид спорту чи бойове мистецтво?" – не так вже й просто.

Карате, у загальному, — це мистецтво ударів. Удари наносяться як руками (кулаками, ребром долоні, відкритою рукою, ліктями), так і ногами (стопами, колінами). В різних стилях карате також вчать ударам в больові точки та життєво важливі ділянки, використанню захватів, викручуванню суглобів, замкам, утримуванням та кидкам.

Читайте також: Спорт IQ. Стрільба з лука

Зустрічається твердження, що через генеричне значення слова "карате" ("порожня рука"), будь-яку систему бою чи вид спорту, що не застосовує зброї, можна назвати карате. Цей аргумент є суперечливим і спрощеним, оскільки карате, як мистецтво, визначається також відношенням до його філософії, питаннями про походження та неповторність, а також, національними питаннями.

Каратисти можуть покарати хуліганів, захистити дівчину та навіть врятувати світ. Герої кіно, які справедливо завоювали реноме справжніх чоловіків.

Що таке карате та чому його досі не було на жодній із Олімпіад – дивіться у програмі.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук