Загалом протистояння тривало 1 годину 7 хвилин і завершилося з рахунком 6:4, 6:1 на користь українки.

Перший сет видався досить рівним – тенісистки по черзі брали свої подачі. Крім того, словачка вдало загострювала та дуже активно атакувала форхендами, за якими Світоліна не бігала. Щоправда, останній, 10 гейм, все вийшов за Еліною – українці вдалося зробити брейк.

У другій партії вже на всі 100 довела свою перевагу Світоліна. Зокрема, їй вдалося досить легко зробити два брейки, а після цього максимально впевнено подати на матч. Натомість Кужмова із цим нічого не змогла вдіяти.

У третьому раунді на Еліну очікує переможниця пари Крістіна Плішкова (Чехія) – Чжан Шуай (Китай).

Нагадаємо, у попередньому колі Australian Open Еліна Світоліна здобула не менш упевнену перемогу над Вікторією Голубіч зі Швейцарії – 6:1, 6:2.