У другому колі турніру у Люксембурзі українка без зайвих зусиль здолала екс-першу ракетку, а нині 13-ту у світовому рейтингу іспанку Гарбіньє Мугурусу.

Поєдинок, який тривав 1 годину 9 хвилин, закінчився з рахунком 6:2, 6:3 на користь 18 річної Ястремської.

Ястремська Мугуруса теніс люксембург
Ястремська впевнено здолала Мугурусу на турнірі в Люксембурзі

У чвертьфіналі BGL BNP Paribas Luxembourg Open українка зійдеться з російською тенісисткою Маргаритою Гаспарян.

До слова, це вже сьома перемога української сенсації у матчах проти тенісисток з топ-50 світового рейтингу.

14 жовтня 18-річна Даяна Ястремська виграла свій перший титул у категорії WTA – кубок Hong Kong Tennis Open. Завдяки цій перемозі вона здійснила неймовірний прорив в оновленому рейтингу WTA, піднявшись на 36 позицій – зі 102-го місця підскочила одразу на 66-ту сходинку.