У другому таймі Степаненко отримав другу жовту картку, а Тейлор призначив сумнівний пенальті у ворота України. М'яч влучив у ногу Тарасу, після чого випадково потрапив у руку.

Відео вилучення Степаненка

Кажу: "Це Яремчук сфолив ". Рома теж: "Це я сфолив". Арбітр каже: "Ні, це був ти". Я до нього підходжу і кажу: "Це був не я, подивишся на повторі". А він каже: "Це був ти". А я йому: "Бл***, подивися на повторі,
– розповів Степаненко.

Кріштіану Роналду зумів реалізувати пенальті, забивши свій 700-й гол у кар'єрі. Але перемогу вдалося здобути саме збірній України з рахунком 2:1. Таким чином, "синьо-жовті" вийшли на груповий етап Євро-2020.

Ентоні Тейлор вже вдруге у 2019 році вилучає Степаненка. У матчі Ліги Європи "Шахтар" – "Айнтрахт", який відбувся у лютому 2018 році (2:2), Тейлор вилучив Тараса на перших хвилинах гри.

Торік Тейлор працював на матчі збірної України в Лізі націй проти Чехії. Гру в Чехії українці виграли з рахунком 1:2.