Капітан української чоловічої збірної з біатлону Дмитро Підручний потрапив у топ-5 кращих спортсменів у гонці.

Підручний фінішував п'ятим у гонці з масовим стартом, яка закриває третій етап Кубка світу з біатлону, що триває у чеському Новому Месті.

Такий результат дав можливість українцеві взяти участь у квітковій церемонії, в якому беруть участь шестеро кращих спортсменів заїзду.

Перемогу в гонці вже звично здобув француз Мартен Фуркад. Він припустився лише одного промаху на другій стрільбі, проте завдяки феноменальній швидкості на фініші він зумів відірватись від переслідувачів.

У Підручного був теж лише один промах на останній стрільбі, проте він фінішував на 10,2 секунди пізніше, ніж Фуркад.

Ще один українець Сергій Семенов з трьома промахами у пасиві дістався фінішу лише 17-м.