"Донбас" – "Вікінгар" 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
​Шайби: 1:0 – Смірнов (Гончаров) – 01:49, 1:1 – Сіппонен (Штегер, Гісласон) – 02:37, 1:2 – Стюарт-Дант (Ліефссон, Бльондал) – 20:46, 2:2 – Денискін (Карпенко, Луговий) – 28:41, 3:2 – Коренчук (Кирющенков) – 44:26, 3:3 – Арнасон (Микаельссон, Лайне) – 53:56, 4:3 –Карпенко (Фірсов, Луговий) – 55:38, 5:3 – Кирющенков (Сильницький) – 55:53, 6:3 – Гончаров – 59:22.

Ісландці, попри те, що пропустили вже на другій хвилині від Іллі Смірнова, блискавично зрівняли рахунок, а по перерві вийшли вперед.

Денискін у другому періоді встановив статус-кво після зразкової комбінації "Донбасу". А Ілля Коренчук на старті заключної частини гри здавалось таки поставив зухвалого суперника на місце.

Утім "вікінги" знову рахунок зрівняли, залишивши фаворитам на порятунок результату лише шість хвилин. Українській команді цього вистачило сповна, аби не просто виграти, але й повторити результативність свого першого матчу на турнірі – 6:3.

У неділю, 21 жовтня, "Донбас" розіграє путівку у наступний раунд Континентального кубка в протистоянні із латвійським "Курбадсом".

Нагадаємо, 19 жовтня у стартовому матчі чемпіон України донецький "Донбас" виграв у кращої команди Іспанії "Чурі Урдін" з Сан-Себастьяна.