38-річний Нікішин, який є другим номером світового рейтингу, почав виступ з 1/32 фіналу.

У першому матчі українець переміг представника Гонконгу Фон Хой Суня (15:8). Далі українець здобув перемогу над співвітчизником Ігорем Рейзліним (15:11), вибив з боротьби нідерландського фехтувальника Баса Вервейлена (15:13).

У поєдинку за потрапляння у півфінал Нікішин виявився сильнішим за росіянина Сергія Біду (15:11). В 1/2 фіналу український шпажист програв 23-річному іспанцеві Юлену Перейрі з рахунком 9:15.

Таким чином Нікішин втретє у кар'єрі виграв бронзову медаль на турнірі в Досі. Раніше лідер збірної України піднімався на третю сходинку п'єдесталу пошани у 2014 і 2006 роках. У нинішньому сезоні ця нагорода стала першою в активі Богдана.