Лудогорець – Ференцварош 2:3
Голи:
Терзієв, 24, Хайстер, 69 (авт.) – Харатін, 17, Шкварка, 21, Нген, 48

У складі "фраді" грали три українця – півзахисники Ігор Харатін, Данило Ігнатенко і Олександр Зубков. Всі вони вийшли в стартовому складі "Ференцвароша".

Вже на 17-й хвилині Харатін вивів чемпіонів Угорщини вперед ударом головою після навісу Зубкова, а через 3 хвилини Олександр вже асистував Шкварці.

Пізніше Тирзієв відіграв один м'яч, давши надію болгарам, а на 29-й хвилині Шверчок не зміг реалізувати пенальті. На початку другого тайму Нген знову збільшив розрив у рахунку до двох м'ячів.

В середині другого тайму болгарський клуб знову скоротив відставання в рахунку, втім, під кінець матчу "Лудогорець" залишився в меншості і не зміг вирвати хоча б нічию – 3:2 на користь "Ференцварошу".

У наступному раунді Ліги чемпіонів підопічні Реброва битимуться з мальтійської "Валлеттою".