Спочатку Анастасія Четверікова виграла заплив в каное-одиночці на дистанції 500 метрів, випередивши найближчу суперницю на 3,7 секунди.

Потім Четверікова виграла другу медаль найвищої проби. Правда, вже не в одиночці, а в складі каное-двійки з Людмилою Лузан. Вони на 2,8 секунди випередили найближчих переслідувачів з команди Молдови.

Також українцям вдалося виграти ще кілька бронзових медалей. Першу бронзу виграли українки в заїзді юніорських байдарок-двійок. Відзначилися Іванна Дьяченко та Ельвіра Грішакова.

Потім ще одну бронзу виграла юніорська четвірка каноїстів. Вона виступала в складі Артем Четвертак, Іван Білоус, Олег Зорій і Тарас Кузик.