Перший тайм між командами закінчився внічию 0:0. А два голи, які й принесли "Вотфорду" перемогу, були забиті зі стандартів з різницею в чотири хвилини.

Варто побачити: Юний талант "Баварії" забив переможний гол першим дотиком у двох матчах поспіль: відео

Особливо курйозним був перший гол. Після подачі зі штрафного в боротьбі зі суперником пробивав Сарр. М'яч вдарився об газон. І воротар МЮ Де Хеа, замість того, щоб впіймати м'яч, курйозно пропустив його між руками. Пропустивши курйозний гол, воротар "червоних дияволів" від сорому впав обличчям на газон.

А за чотири хвилини у ворота "Манчестер Юнайтед" було призначено пенальті – Ван-Біссака у штрафному збив суперника. Діні без проблем пробив з позначки.

Відеоогляд матчу Вотфорд – Манчестер Юнайтед

Це перемога стала лише другою для "Вотфорда" у сезоні. Команда йде на останньому місці у чемпіонаті. І навіть перемога над МЮ не дозволила команді піднятися з дна.