За даними видання Kicker, рішення навряд чи приймуть одразу. Однак в УЄФА налаштовані детальніше дослідити можливість скасовувати правило виїзного голу.

Поки Міжнародна рада футбольних асоціацій дозволила асоціаціям відмовлятися від правила виїзного голу та овертаймів.

Що таке правило виїзного голуЗа умови двоматчевого протистояння у турнірі, у випадку рівної кількості забитих голів у наступний раунд вийде та команда, яка заб’є більше голів на полі суперника. Для прикладу, після виїзної поразки 4:2, команді достатньо буде виграти вдома 2:0 або 3:1, щоб пройти дальше. У випадку перемоги 5:3, у наступний раунд пройде інша команда. Правило вперше було введено у 1965 році, а згодом його розповсюдили і на єврокубки.
У випадку відміни правила виїзного гола, команди за рівної кількості забитих голів можуть визначити переможця в овертаймі або у серії післяматчевих пенальті.