В Україні визначили найстильнішу спортсменку: якими фотографіями в Instagram ділиться красуня

1258 Читать новость на русском
Дарія Білодід

Національний олімпійський комітет провів опитування на звання найстильнішої спортсменки серед учасниць церемонії "Герої спортивного року". Найбільше голосів набрала наймолодша чемпіонка світу з дзюдо 18-річна Дар’я Білодід.

Дар'я Білодід набрала 143 голоси. Компанію їй у трійці призерів склали олімпійські чемпіонки біатлоністка Віта Семеренко (98 голосів) та шаблістка Ольга Харлан (89 голосів).

Сама Дар'я Білодід активно веде свій Instagram, де викладає чимало фото. І не лише з тренувань чи змагань.

Допис, поширений DARIA BILODID (@dariabilodid7)

Spring in my soul

Miss this place #bahamasparadise

Stay cozy️

‍♀️

“I’ll be the moon when the sun goes down, just so you know I’m always around.” ️

#billsomotesando

«It’s important to remember that we all have magic inside us»

Good night

Наприкінці 2018 року 18-річна Дарія Білодід була визнана найкращою дзюдоїсткою світу. При цьому вона встановила унікальне досягнення – у 18 років виграла чемпіонати світу з дзюдо у всіх вікових категоріях. При цьому чемпіонкою світу серед дорослих вона стала раніше, аніж виборола такий титул серед молоді – на чемпіонаті світу Білодід стала переможницею, коли їй було лише 17 років.