Календар Євро-2020: дата та місце всіх матчів

Календар Євро-2020: дата та місце / twitter.com/euro2020

12 червня у Римі стартує чемпіонаті Європи з футболу. Континентальна першість триватиме до 12 липня і завершиться фінальним поєдинком у Лондоні. Спорт24 пропонує ознайомитися з календарів усіх поєдинків Євро-2020.

Груповий етап

12 червня

Група A: Туреччина – Італія (22:00, Рим)

Читайте також: Збірна України дізналася суперників по груповому етапі Євро-2020

13 червня

Група A: Уельс – Швейцарія (16:00, Баку)
Група B: Данія – Фінляндія (19:00, Копенгаген)
Група B: Бельгія – Росія (22:00, Санкт-Петербург)

14 червня

Група D: Англія – ​​Хорватія (16:00 Лондон)
Група C: Австрія – переможець плей-офф Шляхи D або A (19:00, Бухарест)
Група C: Нідерланди – Україна (22:00, Амстердам)

15 червня

Група D: Переможець плей-офф Шляхи C – Чехія (16:00, Глазго)
Група E: Польща – переможець плей-офф Шляхи B (19:00, Дублін)
Група E: Іспанія – Швеція (2200, Більбао)

Новини за темою: Україна зіграє на Євро-2020 в Амстердамі та Бухаресті: де купити квитки та яка ціна

16 червня

Група F: Переможець плей-офф Шляхи A або D – Португалія (19:00, Будапешт)
Група F: Франція – Німеччина (22:00, Мюнхен)

17 червня

Група B: Фінляндія – Росія (16:00, Санкт-Петербург)
Група A: Туреччина – Уельс (19:00, Баку)
Група A: Італія – ​​Швейцарія (22:00, Рим)

18 червня

Група C: Україна – переможець плей-офф Шляхи D або A (16:00, Бухарест)
Група B: Данія – Бельгія (19:00, Копенгаген)
Група C: Нідерланди – Австрія (22:00, Амстердам)

19 червня

Група E: Швеція – переможець плей-офф Шляхи B (16:00, Дублін)
Група D: Хорватія – Чехія (19:00, Глазго)
Група D: Англія – ​​переможець плей-офф Шляхи C (22:00, Лондон)

20 червня

Група F: Переможець плей-офф Шляхи A або D – Франція (16:00, Будапешт)
Група F: Португалія – ​​Німеччина (19:00, Мюнхен)
Група E: Іспанія – Польща (22:00, Більбао)

21 червня

Група A: Італія – ​​Уельс (19:00, Рим)
Група A: Швейцарія – Туреччина (19:00, Баку)

22 червня

Група C: Переможець плей-офф Шляхи D або A – Нідерланди (19:00, Амстердам)
Група C: Україна – Австрія (19:00, Бухарест)
Група B: Росія – Данія (22:00, Копенгаген)
Група B: Фінляндія – Бельгія (22:00, Санкт-Петербург)

23 червня

Група D: Чехія – Англія (22:00, Лондон)
Група D: Хорватія – переможець плей-офф Шляхи C (22:00, Глазго)

24 червня

Група E: Переможець плей-офф Шляхи B – Іспанія (19:00, Більбао)
Група E: Швеція – Польща (18:00, Дублін)
Група F: Німеччина – переможець плей-офф Шляхи A або D (22:00, Мюнхен)
Група F: Португалія – ​​Франція (22:00, Будапешт)

Дві найсильніші збірні кожної групи й чотири володарі кращих третіх місць вийдуть в плей-офф.

Плей-офф, 1/8 фіналу

27 червня

1: 2A – 2B (19:00, Амстердам)
2: 1A – 2C (22:00, Лондон)

28 червня

3: 1C – 3D / E / F (19:00, Будапешт)
4: 1B – 3A / D / E / F (22:00, Більбао)

29 червня

5: 2D – 2E (19:00, Копенгаген)
6: 1F – 3A / B / C (22:00, Бухарест)

30 червня

7: 1D – 2F (19:00, Дублін)
8: 1E – 3A / B / C / D (22:00. Глазго)

1 і 2 липня – дні відпочинку

Чвертьфінали

3 липня

Чвертьфінал 1: Переможець матчу 6 – переможець матчу 5 (19:00, Санкт-Петербург)
Чвертьфінал 2: Переможець матчу 4 – переможець матчу 2 (22:00, Мюнхен)

4 липня

Чвертьфінал 3: Переможець матчу 1 – переможець матчу 3 (19:00, Баку)
Чвертьфінал 4: Переможець матчу 8 – переможець матчу 7 (22:00, Рим)

5 і 6 липня – дні відпочинку

Півфінали

7 липня

Півфінал 1: Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2 (22:00, Лондон)

8 липня

Півфінал 2: Переможець чвертьфіналу 4 – переможець чвертьфіналу 3 (22:00, Лондон)

9, 10, 11 липня – дні відпочинку

Фінал

12 липня

Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (22:00, Лондон)


Календар матчів Євро-2020 / інфографіка: uefa.com

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук