Спочатку Ярьомка у ваговій категорії понад 78 кг перемогла білоруску Марину Слуцьку — наприкінці сутички українка виконала прийом, який судді оцінили найвищою оцінкою, що і гарантувало їй дострокову перемогу.

У свою чергу Хаммо у ваговій категорії понад 100 кг подолав литовця Маріуса Паскевічуса.

Окрім цього, ще одну медаль, "срібло", для України виборов боксер Геворг Манукян, який, щоправда, через травму не зміг взяти участі у фіналі і поборотись за найвищу сходинку п'єдесталу.

Нагадаємо, раніше українські шаблістки перемогли у фіналі італійську збірну, завоювавши 8-е "золото" для України. Таким чином, у скарбниці нашої збірної перед останнім днем змагань 8 золотих, 14 срібних та 23 бронзові нагороди та 8 місце у загальному заліку.