Запоріжжя – Миколаїв 84:81 (18:21, 23:28, 21:14, 22:18)

Першу половину виграли гості, які демонстрували більш команду гру та краще за суперника відпрацювали ігровий відрізок у захисті. Зробивши ривок 8:2 ще на початку гри, миколаївці лідирували протягом майже усієї першої половини. Виключенням став непоганий відрізок у виконанні господарів на старті другої десятихвилинки, коли запоріжці ненадовго вийшли в лідери, але "корабели" швидко повернули собі перевагу.

Команда Валерія Плеханова не опускала руки і до кінця третьої чверті вже відставала від суперника на одне очко, а в останню хвилину матчу зуміла вийти вперед і довести зустріч до перемоги.

Наступний матч "Запоріжжя" проведе 12 жовтня на виїзді проти "Київ-Баскету", а миколаївці 11 жовтня у Черкасах протистоятимуть чемпіонам України "Мавпам".