Офіційні і товариські матчі національної команди України наступні два роки будуть проходити на восьми стадіонах, інформує сайт УАФ.

Дивіться також Ретро дня: 27 років тому збірна України виграла свій перший матч в історії – фото

Збірна України після тривалої перерви повернеться в Ужгород та Полтаву.

• Полтава, "Ворскла" ім. О. Бутовського (товариські матчі);
  • Ужгород, "Авангард" (товариські матчі).

Ужгород та Полтава можуть прийняти товариські матчі збірної в період між 2020 і 2022 роками.

Що відомо про ужгородський "Авангард"?

29 квітня 1992 року на стадіоні "Авангард" відбувся перший офіційний поєдинок збірної України з футболу, коли українська команда програла в товариській зустрічі проти збірної Угорщини з рахунком 1:3. Єдиний гол за Україну ударом зі штрафного забив Іван Гецко на 90-й хвилині зустрічі.

До 2016 року стадіон був домашнім стадіоном місцевої футбольної команди "Говерли". Відбудований у 2005 році.

Завдяки своїй багатофункціональності ужгородський стадіон відомий як легкоатлетичний центр. Ще в часи СРСР саме тут у 1962 році стрибун через планку Валерій Брумель встановив рекорд Європи, здолавши висоту 2,20 м.

Що відомо про стадіон "Ворскла" імені Бутовського?

Стадіон у місті Полтава, відкритий у 1951 році. Споруджений на території колишнього Полтавського іподрому. Зазнав двох реконструкцій у 1968–1974 та 1995–2000 роках. Вміщує 24 795 глядачів. Є домашнім стадіоном ФК "Ворскла".

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24