У першому матчі дня Катерина Козлова поступилася Магдалені Френх із рахунком 6:3, 5:7, 2:6. Козловій не вдалося подати на перемогу у другій партії.

Відновити паритет вдалося Даяні Ястремській, яка перемогла Ігу Свьонтек (7:6, 6:4). Їхня гра тривала 1 годину та 37 хвилин.

У вирішальному матчі протистояння України і Польщі за третє місце на Кубку Федерації Марта Костюк і Катерина Козлова поступилися в парній дуелі господаркам турніру.

Алісія Росольска та Іга Свьонтек здобули перемогу над українками на заключному тай-брейку у третьому сеті. У перших двох партіях суперниці обмінялися перемогами з рахунком 6:1.

До слова, успіх збірної Швеції залишив Україну ще на рік в регіональній зоні Кубка Федерації.