Дівчата в заключному матчі впевнено переграли команду Шрі-Ланки – 22:4. Однак істотного турнірного значення цей результат вже не має. Українки не змогли пробитися в плей-офф чемпіонату світу.

Фатальною опинилася поразку в стартовому матчі проти мексиканок. Саме вони і відтіснили нашу команду на третю сходинку турнірної таблиці групи.

Чоловіча збірна також перемогла в заключному матчі групи. Наші хлопці впевнено здолали Казахстан – 22:10.

У підсумку українці посіли друге місце в групі і вийшли до чвертьфіналу. При цьому наша команда показала в результаті вищу результативність, ніж потужна російська збірна, яка фінішувала першою.

Суперник збірної України в чвертьфіналі визначиться після завершення боротьби в групі D.