У київському Палаці спорту українці поступилися в три м'ячі чинним чемпіонам світу, збірній Данії.

Підопічні Сергія Бебешка, попри кадрові проблеми, дали іменитому супернику справжній бій. Поступаючись по ходу першого тайму в чотири м'ячі, наші хлопці змогли вирівняти ситуацію і піти на перерву, ведучи в рахунку – 15:14.

Після ж відновлення гри більш досвідчені данці, незважаючи на прекрасну гру у воротах нашого голкіпера Геннадія Комка, все ж змогли схилити шальки терезів на свою користь – фінальна сирена зафіксувала рахунок 33:30 на користь гостей, що дозволило скандинавам достроково кваліфікуватися у фінальний турнір чемпіонату Європи.

За два тури до кінця кваліфікаційного турніру обидві команди мали по 6 очок. Після очного матчу Данія вийшла вперед та має 9 очок.

У неділю, 16 червня, "жовто-сині" проведуть вирішальний матч за вихід у фінальну частину першості Старого Світу, коли на виїзді зіграють з Чорногорією.